Halı Yıkama

Ücretsiz Servis : 230 00 58

Halılarınız hangi işlemlerle yıkanıyor ?

Kütahya altan bilgisayarlı halı yıkama olarak, halılarınız ücretsiz servisimizle evlerinizden alınır, Ölçüm ve kirlilik değerlendirilmesi yapılan halılarınız. yıkama işlemine girmeden önce. Kütahyada ilk olarak firmamız tarafından hizmete alınan; Halı çırpma ve toz alma makinamızda bilgisayarlı yıkama yolculuğuna başlamış oluyor, toz alma makinamızın üzerinde bulunan ipler halılarınızı tersten çırparak, suyla temaz öncesi üzerinde bulunan toz, kum ve döküntülerden arınmasını sağlıyor.

   Çırpma makinasına girmiş 4 Metre Karelik bir halıdan yaklaşık olarak 50-60 gram agırlıgında toz ve döküntü ayrıştırılıyor, bu sayede yıkanan halılarınızda hijyen daha üst noktalara çıkarken, çamur ve tozlardan oluşan lekelerdende kurtulmuş oluyorsunuz.

   Yapılan araştırmalarda çırpma makinasına girmiş bir halının, bu işleme tutulmamış halılara göre 30% varan kalite artışı sağlandığı yönünde araştırma raporları bulunmaktadır.

Kütahya altan bilgisayarlı halı yıkama olarak, halılarınız ücretsiz servisimizle evlerinizden alınır, cleanvac brs260-f bilgisayarlı 10 fırçalı halı yıkama makinamızla halılarınız tek tek, havuza yatırılmaksızın ( halılarınız diğer müşterilerin halıları ile aynı havuza atılarak, renk, koku ve kir karışmasına mani olunur.) masa tipi makinamızla ayak değmeden. sadece halı ve hijyen amaçlı üretilmiş Era111 yeşil sertifikalı şampuanlarla yıkanır.

  Bunun yanında Özel iyonizerli Lg yıkama makinamız ile, Battaniye, Yorgan ve Uyku setleriniz yıkanmaktadır.

*Sitemizde bulunan tüm resimler ve videolar firmamızın gerçek kendi resimleridir, farklı firmaların sitelerinden altındı değildir.

Değerli Müşterilerimiz, haftanın 6 günü çayımızı içmek ve firmamızı denetlemek için misafirimiz olabilirler. ( Pazar günleri kapalıyız )